TopGoo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TopGoo Forum

Türkiyenin En Yeni Paylaşım Platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla

3 posters
YazarMesaj
AngeLSouL
Admin
Admin
AngeLSouL

Paylaşım Puanı : 999999999
Rep : 2

Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla Empty
MesajKonu: Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla   Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla EmptyPerş. Ekim 07, 2010 8:58 pm

Ders1:Str:Stryi 6 yi Savaşçıda 6 dan 10 a yaparız bilmiyourm ama sizlerce ben öyle yapıyorum ve ama ninjada dex 6, str 3, oyüzden Dexi 10a Getirin Sonra

2Dex 1 Vit Gidin Dexi 70de Bırakabilrsnız Ama Ben İLLA Savuşturma kralı ve Vs Yapmak İsitiyorum Fazlasıyla Doya Doya Derseniz 90 Yapaıpdexi viti60 70e Getirin Zaten 35 lvlde Felan Dex Ful olup Olur bu Böyle sOnra viti Fulleyip Str ye Başlayabilrsnz

Ders2:Skil Master Ve Dagılımları:İlk Ateşli Ok Mutlaka Master

Not:Ama Belki Zehirli Okda Olabilr Vs Ler İçin Oda İyi Bir Skildir Hem Zehirlenip Canı Gidiyo Hemde Adam Sersemliyo Daha İiy Hem

2.ci Master: Zehirli Ok
3.cü Master:Tekrarlanan Atış
4.ncü Master:Ok Yagmuru
5.ci Master:Hafif Adım

Ders3:İtemler

+5 Gby Alırsanız İyi Olur +5 Ve Üzeri SAVAŞÇIDAN Koruyan Taş +2 +3 +4 Takın Bide Öldürücü Darbe Taşı Koyun +2 +3 olsun

Zırhınız Mutlaka +6 Olsun Her Zırhınız +6 Olsun Korunma Taşı+2+3+4 Basılı Olabilr Ve Savunma Taşı +3 +4 +2

Ve Küpeniz +4 +5 +6 Olsun Mutlaka Ama +6 Yı Herzamanki Gibi Öneririm ve Kolyeniz+3+4+5+6+7+8+9 Olsun Mutlaka

Kalkan Mutlaka +6 Ve Üzeri Olsunki Savunmaya Ext.Eklensin Ninjanın Birde Ciiddi İtemi Kalkandır

Gümüş Bilezik Kullanın Yani Kesin Gümüş Bilezik +6 +5 Olsun Yoksa Biraz Zor Olur

Dolunay Alcaksanız Ortalama Hasarı Büyük Olsun Sura Dolunayı Almayın

NOT:Sura Dolunayı Beceri Hasarı Büyük Olur...

Dolunay En Fazla +7 +6 Üzeri Olsun Beceri Hasari10dan Aşşağı Olmasın

Not:Yukarıdaki Öğüt Hem Okcu Ve Kılıç Kullanmak İsteyen İçindir...

Ders4:Ws Atışları

İlk Olarak Hemen Uzaklaşarak Çok Uzakta Değil Ama Zehirli Oku Atıp Adam Sersemleşiyor

Not:Eğer Oku Çok Uzaktan Atarsan Okun Hasarı Düşüyo 500 Vuran Yakından Bi Ninja Misal ... Adam Satıcıdayken sense Bakrada Jhinnoonun Bakrasında Satıcıyla Yaşlı Kadının Arasından 100 200 vurur belki 60 a bile düşebilr ama Neyse Konuya Dönelim...

Zehirli Oku Atıp Adam Sersemleşince Hemen Ateşli Ok Ve Ardından Tekrarlanan Atış Ve Ok Yağmuru Yapın Bununla Dolan Skillerle Devam Edin

Ders5:Bk Ve Master Grand Master Perfect

Ateşli Ok Bk Toplamaya Çalışın Erken Llvlerde Misal 10 15 17 18 19 20 6 7 8 lvllerde Ulaşın Ve Alın Ama Önce Bıçakcı Olun Ve 30 Lvle Kadar Bıçakcı Olun 31 Lvl Olmadan Hemen Okcu OLUN Ve Soda Kasılın

Ateşli Oku Grand Yapabilrseniz Ne Mutlu Bana Ve Size Böyle Devam Edin Hem Ninja Bkleri Uucz ama İlk Önce Bıçakcı Olun 30a Kadar

Ve BiTTİ Şimdi Bu TeknikLeRi UyGuLaYaRaK Asil Ve Gerçek Ninja Olmaya Bakın İyi Oyunlar
http://www2.forumr.net
alafranga
Süper Moderatör
Süper Moderatör
alafranga

Paylaşım Puanı : 61
Rep : -1

Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla Empty
MesajKonu: Geri: Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla   Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla EmptyPerş. Ekim 07, 2010 11:57 pm

Teşekkürler Smile
AngeLSouL
Admin
Admin
AngeLSouL

Paylaşım Puanı : 999999999
Rep : 2

MesajKonu: Geri: Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla   Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla EmptyCuma Ekim 08, 2010 1:04 am

Ö.d Paylaşımlarım Hep Sizlerle
Black_Anqel
Paladyum Üye
Paladyum Üye
Black_Anqel

Paylaşım Puanı : 170
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla   Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla EmptyPaz Eyl. 30, 2012 5:06 pm

saol +rep

Asıl Ninja Nasıl Olur ?? Karakter Gelişimi //Geniş Anlatım//Ders ile>>>AngelSouL Farkıyla
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sura Nasıl Kasılır Geniş Anlatım >> AngeLSouL
» Assassin's Creed 2 // AngeLSouL
» New Star Soccer 3 // AngeLSouL
» [SSS]Sıkça Sorulan Sorular >>AngeLSouL
» New Star Soccer 3 Türkçe Yama // AngeLSouL